International Fleet Management

Kompleksowe usługi finansowania i zarządzania flotą Twojej firmy w całej Europie.

Dzięki ścisłej współpracy z europejskimi oddziałami operacyjnymi Volkswagen Leasing zapewnimy kompleksowe usługi finansowania i zarządzania flotą również zagranicznym oddziałom Twojej firmy.

Volkswagen Leasing finansuje floty w ponad 20 krajach. Specyfika międzynarodowego parku samochodowego wymaga indywidualnego podejścia. Z jednej strony należy wykazać się doskonałą znajomością specyfiki poszczególnych europejskich rynków, z drugiej zaś globalnym spojrzeniem na zarządzanie flotą rozproszoną po całej Europie. Rozwiązanie International Fleet Management przeznaczone jest właśnie dla firm prowadzących działalność także poza polskimi granicami.

Międzynarodowi doradcy International Fleet Management wesprą Cię swoim doświadczeniem i przygotują efektywne rozwiązania finansowania parku samochodowego we wszystkich europejskich oddziałach Twojej firmy. Nasi eksperci doradzą w sprawach związanych z zarządzaniem międzynarodową flotą w Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Dostarczą Ci informacje zapewniające optymalne rozwiązania dla Twojej floty samochodowej.

 

Mapa obecności Volkswagen Financial Services w Europie


Adresy spółek

  • Belgien s.a. D´leteren Lease n.v.
    Leuvensesteenweg 679
    3071 Kortenberg
    Nicolas Clarebots
    nicolas.clarebots@vdfin.be
    Phone: +32 2 756 88 21

  • France Volkswagen Group Fleet Solutions
    Bâtiment Ellipse - 15 avenue de la Demi-Lune
    CS 30001 Roissy-en-France 95735 ROISSY Charles De Gaulle Cedex
    Sébastien Laneuze
    tenders@fr.vwfsag.de
    Phone: +33 1 34 07 37 11

  • Great Britain Volkswagen Financial Services (UK) Ltd.
    One Delaware Drive/Tongwell
    MK15 8HG Milton Keynes MK
    Sandra Pittard
    sandra.pittard@vwfs.co.uk
    Phone: +44 7899 063723

  • Italy Volkswagen Leasing GmbH Italy
    Via C. I. Petitti, 15
    20149 Milano
    Gianluigi Gabrielli
    Gianluigi.gabrielli@vwfs.com
    Phone: +39 335 129 0213

  • Netherlands Volkswagen Bank / Volkswagen Leasing
    Terminalweg 20, Postbus 1119
    3800 BC AMERSFOORT
    Aart van de Poppe
    apoppe@vwpfs.nl
    Phone: +31 33 454 92 06

  • Austria Porsche Bank AG
    Vogelweiderstr 75
    5020 Salzburg
    Steffen Gersch
    steffen.gersch@porschebank.at
    Phone: +43 662 46832131

  • Poland Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
    Rondo ONZ 1
    00-124 Warszawa
    Pawel Grabkowski
    p.grabkowski@pl.vwfsag.de
    Phone: +48 22 538 77 00

  • Portugal Volkswagen Bank Portugal
    Alfrapark, Edificio G, 1ºandar
    Estrada de Alfragide, 67
    2614 519 Amadora
    Miguel Ribeiro
    miguel.ribeiro@vwfs.com
    Phone: +351 210 320 100

  • Russia VW Bank GmbH / VW Group Finanz
    Obrucheva str. 30/1, building 1, 10 floor
    107045 Moscow, Russia

  • Sweden Svenska Volkswagen Finans AB
    Hantverksvägen 9
    SE-15188 Södertälje
    Martina Jonsson
    Martina.jonsson@vwfs.se
    Phone: + 46 8 553 869 30

  • Switzerland AMAG Leasing AG
    Täffernstraße 5
    5405 Dättwil
    Andreas Gehricke
    andreas.gehricke@amag.ch
    Phone:+41 (0) 56 484 75 95

  • Slowakia Volkswagen Financné Sluzby s.r.o.
    Vajnorska 98
    83104 Bratislava 3
    Martina Blatnická
    martina.blatnicka@vwfs.sk
    Phone: +421 2 492 92 396

  • Spain Volkswagen Finance S.A. Spain
    Avda. Bruselas, 34 / Arroyo de la Vega
    28108 Alcobendas (Madrid)
    Carlos Moreno Diez
    carlos.moreno@vwfs.com
    Phone: +34 609 098 223

  • Czech Republic SkoFin Fleet Services a.s.
    Pekarska 6
    155 00 Praha 5 - Stodulky
    Mariana Hamrova
    Hamrova.Mariana@skofin.cz
    Phone: +420 2240 992 108

Potrzebujesz pomocy?