120 ŠKÓD Citigo dla Nest Banku

07.08.2017

W maju 2017 roku przedstawiciele Nest Banku odebrali kolejną turę samochodów ŠKODA Citigo, z kontraktu liczącego łącznie 120 aut w wynajmie długoterminowym. Pierwsze wydania odbyły się pod koniec ubiegłego roku, a zakończenie procesu przekazywania samochodów jest przewidziane późną jesienią br.

Wszystkie pojazdy w ramach kontraktu są wynajmowane długoterminowo w full service leasingu. Umowa obejmuje finansowanie aut leasingiem peracyjnym, jak i szeroki zakres usług dodatkowych, w tym m.in. serwis mechaniczny, ubezpieczenie, assistance czy wymianę opon – wylicza Jacek Lorych, Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

60 pojazdów zostało przekazanych partnerom Nest Banku już w listopadzie ubiegłego roku, w salonie dealerskim Green Auto Group ŠKODA w Koninie. Kolejna „sześćdziesiątka“ jest wydawana w transzach po 20 aut. Pierwsza transza została przekazana w połowie maja na autodromie w Poznaniu. Następna jest planowana na przełomie sierpnia i września, a ostatnia – późną jesienią. Obydwie zostaną wydane przez dealera Bohemia Motors w Warszawie.

ŠKODY są przeznaczone dla naszych franczyzobiorców i osób przez nich zatrudnionych. – wyjaśnia Jacek Biskup, Dyrektor Departamentu Sieci Partnerskiej w Nest Banku – Volkswagen Leasing zapewnił nam profesjonalne doradztwo w doborze usług dopasowanych do naszych potrzeb, wsparł Bank i franczyzobiorców w negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także podpowiedział, jak uzyskać optymalne raty.

Dlaczego wybór Nest Banku padł na SKODĘ Citigo? Marka ma rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów. Umożliwia to pracownikom oddziałów Nest Banku rozmieszczonych w całej Polsce wygodne i szybkie dotarcie do serwisu oraz dostęp do wszystkich usług flotowych zagwarantowanych przez Volkswagen Leasing – wylicza Jacek Lorych z Volkswagen Financial Services. Franczyzobiorcy nie tracą więc czasu i mogą się skupić na rozwijaniu działalności biznesowej. 

Powrót do aktualności

Potrzebujesz pomocy?