Zapraszamy na Impact mobility rEVolution’18

06.09.2018

Impact mobility rEVolution’18 (IMR’18) to jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń poświęconych inteligentnej mobilności. 12 i 13 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, spotkają się przedstawiciele rządu, władz samorządowych, świata nauki, firm z branży motoryzacyjnej i transportowej oraz start-up’y i inwestorzy. Volkswagen Financial Services został partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Udział w roli partnera strategicznego wydarzenia to naturalna kontynuacja działań VWFS w zakresie dostarczania rozwiązań finansowych i usług dla marek samochodowych z Grupy Volkswagen. Tematyka kongresu została ujęta w siedem kluczowych dla branży motoryzacyjnej obszarów: połączona i zautomatyzowana jazda (CAD), e-mobilność, mobilność miejska, nowoczesna spedycja i logistyka, nowe podejście do mobilności, środowisko i energia oraz rozwiązania finansowe i inwestycyjne wspierające mobilność.

Eksperci Volkswagen Financial Services wezmą udział w prezentacjach oraz dyskusjach w kilku ścieżkach tematycznych. Są wśród nich zarządzający Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce Jarosław Stepaniuk i Daniel Trzaskowski, Magdalena Kaca – Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Volkswagen Financial Services oraz Simon Schreyer, Dyrektor Departamentu IT. Kolejni eksperci VWFS wezmą udział w innych dyskusjach oraz w spotkaniach typu „okrągły stół”, m.in. „Leasing – nowe regulacje” i „Elektromobilność – korzyści i wyzwania dla Polski”. W spotkaniach, prowadzonych poza ogólnodostępnymi scenami, wezmą także udział Premier Mateusz Morawiecki oraz ministrowie dedykowanych resortów.

Łącznie podczas 2 dni kongresu odbędzie się prawie sto prezentacji, wywiadów scenicznych, moderowanych dyskusji i spotkań okrągłego stołu. Zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu dotyczącym przyszłości mobilności! Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: https://impactcee.com/mobilityrevolution/2018/en/intro-eng/

Powrót do aktualności

Potrzebujesz pomocy?