Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

Firmy coraz bardziej przestawiają się z kupowania samochodów służbowych na wynajmowanie

Potwierdzają to wyniki ostatnich dwunastu miesięcy w branży długoterminowego wynajmu aut (CFM). Sektor urósł w 2015 roku o 16,6 proc., co jest najlepszym wynikiem w statystykach Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP).

Wynajem długoterminowy a VAT

Komentarz Daniela Trzaskowskiego, Dyrektora Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Leasing, dla dziennika Rzeczpospolita.

Wynajem i leasing pojazdów dla sektora MŚP

Rozmowa z Danielem Trzaskowskim, Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing.

Volkswagen Financial Services w Polsce

Wystąpienie Prezesa Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A., Mikołaja Woźniaka.

Finansowanie pojazdów motorem napędowym branży leasingowej w Polsce

Według danych Związku Polskiego Leasingu, po trzech kwartałach 2015 roku cała branża leasingowa odnotowała prawie 16-procentowy wzrost rok do roku (IIIQ 2015 vs. IIIQ 2014). Lokomotywą leasingu z pewnością było finansowanie samochodów (pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe do 3,5 t), którego udział w leasingu ogółem wyniósł 36,7 proc. – mówi Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing.