Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

Volkswagen w marcu numerem jeden

W marcu zarejestrowano w Polsce 4.469 nowych osobowych Volkswagenów, co w minionym miesiącu dało marce z Wolfsburga pierwsze miejsce w zestawieniu nowo rejestrowanych samochodów. Udział w rynku wyniósł 11,39 procenta.

Leasing z wysokim wykupem atrakcyjny dla firm.

Komentarz Bartłomieja Siuchnińskiego, Kierownika Sprzedaży Flotowej Volkswagen Financial Services, dla miesięcznika Fleet.

Daniel Trzaskowski ponownie wśród najlepszych menedżerów CFM

Kim są najlepsi menedżerowie CFM w Polsce? To osoby, które w branży CFM znaczą najwięcej – budują ją, wpływają na jej kształt i dbają o rozwój – argumentuje swój wybór redakcja magazynu Home&Market, tworząca listę „5 najlepszych menedżerów CFM”. W zestawieniu znaleźli się prezesi i dyrektorzy firm zajmujących się firmowymi samochodami oraz finansowaniem i zarządzaniem flotami pojazdów, wśród nich Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

Motor Show 2016

Podczas poznańskiego Motor Show 2016 samochody Grupy Volkswagena zostały zaprezentowane razem z ciekawymi ofertami nowoczesnego finansowania. Okazuje się, że nie trzeba głęboko sięgać do portfela, aby jeździć najnowszymi modelami z tegorocznych targów.

Daniel Trzaskowski po raz drugi w Zarządzie PZWLP

Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services, drugi raz z rzędu został wybrany Członkiem Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Wybory nowych władz odbyły się podczas Walnego Zebrania PZWLP 11 marca 2016 roku.