Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

Przed nami dekada zmian

Wywiad z Danielem Trzaskowskim, Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing, opublikowany w dzienniku Puls Biznesu.

Audi Perfect Lease nagrodzony Srebrnym Godłem w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2015

Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce został Laureatem IX edycji konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2015. W tegorocznej edycji Srebrne Godło w kategorii QI Product – czyli produkt najwyższej jakości – przyznano Audi Perfect Lease, produktowi finansowemu opartemu na wysokiej wartości końcowej aut.

Znamy Eksperta Flotowego 2015

7 października podczas XIV Ogólnopolskiego Szkolenia Fleet Managerów polska branża flotowa poznała najlepszego zarządcę floty w kraju.

Nawet smartfony kupujemy na raty, dlaczego więc nie samochody?

Wywiad z Frankiem Obornym, Dyrektorem Zarządzającym Volkswagen Leasing GMBH Oddział w Polsce opublikowany w dzienniku Rzeczpospolita.

Rekordowy Ekspert Flotowy!

Jesteśmy coraz bliżej finału III edycji projektu Ekspert Flotowy. Już 7 października dowiemy się, który z uczestników okaże się fleet managerem najlepiej wykorzystującym nabytą wiedzę teoretyczną w praktyce.

Gdańska inauguracja międzynarodowego projektu ochrony torfowisk z Volkswagen Financial Services

Nawet 30% szkodliwych substancji zatruwających atmosferę produkowane jest przez samochody. Wytwarzany przez nie dwutlenek węgla to jeden z głównych czynników powstawania efektu cieplarnianego. Nieocenionym sprzymierzeńcem w działaniach na rzecz ograniczenia emisji CO2 są mokradła i torfowiska. Z tego względu Volkswagen Financial Services razem z niemiecką organizacją NABU włączają się w ochronę i renaturyzację obszarów błotnych.

Zaplanuj koszty serwisowania samochodu

Polscy nabywcy samochodów mają coraz bardziej sprecyzowane oczekiwania nie tylko wobec samych aut – ich wyposażenia, osiągów czy funkcjonalności – ale i w stosunku do kosztów codziennej eksploatacji.

Czym jest leasing z wysoką wartością końcową?

Leasing z wysoką wartością końcową jest doskonałym sposobem na zapewnienie przedsiębiorcom (niezależnie od skali działania) mobilności, przy jednoczesnym jak najmniejszym zaangażowaniu finansowym.  

Finansowanie samochodów dostawczych

 Od początku czerwca w Volkswagen Leasing jest dostępna oferta innowacyjnego leasingu PROFIT Lease dla modelu Volkswagen Crafter.

Szkolenia doskonalące technikę jazdy w firmowych flotach

Volkswagen Leasing od lat oferuje swoim flotowym klientom szkolenia doskonalące technikę jazdy. Są to zwykle produkty dostosowane do oczekiwań konkretnej firmy. Na zlecenie Volkswagen Leasing szkolenia prowadzi m.in. Skoda Auto Szkoła, a odbywają się one najczęściej w jednym z dwóch miejsc: na należącym do najnowocześniejszych w Europie torze w Bednarach pod Poznaniem lub na torze Linthe w Niemczech, należącym do ADAC.  

Ekspert Flotowy - weź udział w 3 edycji

Ruszyła kolejna edycja największego edukacyjnego projektu w Polsce skierowanego do fleet managerów.

Zachęcamy do zapisów

Pakietem w rywali

Rozmowa z Danielem Trzaskowskim, Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing.

Wywiad ukazał się na portalu Samar.pl

Czytaj dalej...

Audi Perfect Lease

Segment A – mniej popularny we flotach

We flotach samochodowych najmniejsze auta stanowią nieliczną grupę, mimo niskich kosztów bieżącej eksploatacji i umiarkowanej ceny wyjściowej. Dla stosunkowo niewielkiej grupy firm, które decydują się na mini auta, niewątpliwie kluczowa jest cena zakupu.

10 najlepszych menadżerów CFM

Home&Market opublikował zestawienie 10 najlepszych menadżerów CFM. Wśród nich znalazł się reprezentant Volkswagen Leasing, dyrektor sprzedaży flotowej – Daniel Trzaskowski.

Kalkulacje zużycia paliwa we flotach pojazdów

Udział benzyny czy oleju napędowego w całkowitych wydatkach na flotę może stanowić nawet około 20 procent, warto więc zadbać o jak najniższe zużycie paliwa w firmowym parku pojazdów. 

Audi Perfect Lease, czyli leasing w nowej odsłonie

Dzięki Audi Perfect Lease samochody Audi są dostępne w niskich miesięcznych ratach leasingowych, a co 3 lata każdy biznesowy nabywca może zmienić dotychczas używane auto
na nowy model.