Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

Poszukiwany: Ekspert Flotowy 2016

Rozpoczęły się zapisy do ogólnopolskiego programu edukacyjnego Ekspert Flotowy, którego celem jest zwiększanie kompetencji osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem służbowymi pojazdami. Podczas IV edycji projektu, którego partnerem jest Volkswagen Financial Services, nie zabraknie szkoleń, testów, spotkań z ekspertami i cennego branżowego networkingu.

Fleet Awards 2016 dla Volkswagen Financial Services w kategorii Remarketing

Polska branża flotowa wybrała najlepsze produkty i usługi flotowe w plebiscycie Fleet Awards 2016. W kategorii Remarketing po raz drugi z rzędu najwięcej głosów zdobył Volkswagen Financial Services.

Znakomity początek roku dla marki Volkswagen Samochody Użytkowe

W pierwszym kwartale 2016 roku zarejestrowano w Polsce 1.895 aut marki Volkswagen Samochody Użytkowe, czyli o 339 egzemplarzy więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Po pierwszych trzech miesiącach tego roku udział Volkswagena w rynku nowych samochodów użytkowych wyniósł 11,1 procenta.

Volkswagen w marcu numerem jeden

W marcu zarejestrowano w Polsce 4.469 nowych osobowych Volkswagenów, co w minionym miesiącu dało marce z Wolfsburga pierwsze miejsce w zestawieniu nowo rejestrowanych samochodów. Udział w rynku wyniósł 11,39 procenta.

Leasing z wysokim wykupem atrakcyjny dla firm.

Komentarz Bartłomieja Siuchnińskiego, Kierownika Sprzedaży Flotowej Volkswagen Financial Services, dla miesięcznika Fleet.