Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

PZWLP i SKFS wspólnie z Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej pracują nad studiami flotowymi

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) wspólnie ze Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych (SKFS) podpisali z Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej list intencyjny w sprawie utworzenia pierwszych w Polsce, rozbudowanych programowo, dwusemestralnych studiów podyplomowych z zakresu zarządzania flotami pojazdów. Sygnatariusze listu planują uruchomić studia już w przyszłym roku akademickim, tj. w październiku 2017 r. 

Polscy klienci wybierają Audi Perfect Lease

W sierpniu 2016, ponad 132 tysiące klientów z całego świata wybrało samochody marki Audi. Na rynku polskim również zanotowano znaczny wzrost sprzedaży - o 37,8 procent w porównaniu z sierpniem roku ubiegłego. Spośród wszystkich klientów finansujących zakup w różnych formach leasingu oferowanych przez Audi Financial Services, największa część wybiera nowoczesne finansowanie Audi Perfect Lease. 

Wygodne finansowanie osiągalne jest także dla osób fizycznych.

W pierwszej połowie roku branża leasingowa sfinansowała (leasingiem i pożyczką) 91,3 tys. samochodów osobowych o wartości 9,4 mld zł, o 31 proc. większej niż w takim samym okresie 2015 roku. Pojazdy nowe stanowiły 18,4 proc. spośród leasingowanych oraz objętych pożyczką.

TCO w firmowej flocie

Bartłomiej Siuchniński, Kierownik Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.
Określenie całkowitego kosztu utrzymania firmowych samochodów, czyli TCO, pozwala zaplanować wydatki związane z eksploatacją aut na kilka lat, obejmujących np. okres umowy leasingu lub wynajmu długoterminowego pojazdów.  

Nowe oblicze ubezpieczenia RTI w ofercie VWFS

W lipcu br. VWFS wprowadza rozszerzoną ofertę ubezpieczenia do wartości fakturowej samochodu, czyli RTI. Oferta powstała we współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym Cardif Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce. W nowej ofercie klienci otrzymują niespotykane na polskim rynku rozwiązanie, jakim jest sfinansowanie samochodu zastępczego na 35 dni.