Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

Gdańska inauguracja międzynarodowego projektu ochrony torfowisk z Volkswagen Financial Services

Nawet 30% szkodliwych substancji zatruwających atmosferę produkowane jest przez samochody. Wytwarzany przez nie dwutlenek węgla to jeden z głównych czynników powstawania efektu cieplarnianego. Nieocenionym sprzymierzeńcem w działaniach na rzecz ograniczenia emisji CO2 są mokradła i torfowiska. Z tego względu Volkswagen Financial Services razem z niemiecką organizacją NABU włączają się w ochronę i renaturyzację obszarów błotnych.

Zaplanuj koszty serwisowania samochodu

Polscy nabywcy samochodów mają coraz bardziej sprecyzowane oczekiwania nie tylko wobec samych aut – ich wyposażenia, osiągów czy funkcjonalności – ale i w stosunku do kosztów codziennej eksploatacji.

Czym jest leasing z wysoką wartością końcową?

Leasing z wysoką wartością końcową jest doskonałym sposobem na zapewnienie przedsiębiorcom (niezależnie od skali działania) mobilności, przy jednoczesnym jak najmniejszym zaangażowaniu finansowym.  

Finansowanie samochodów dostawczych

 Od początku czerwca w Volkswagen Leasing jest dostępna oferta innowacyjnego leasingu PROFIT Lease dla modelu Volkswagen Crafter.

Szkolenia doskonalące technikę jazdy w firmowych flotach

Volkswagen Leasing od lat oferuje swoim flotowym klientom szkolenia doskonalące technikę jazdy. Są to zwykle produkty dostosowane do oczekiwań konkretnej firmy. Na zlecenie Volkswagen Leasing szkolenia prowadzi m.in. Skoda Auto Szkoła, a odbywają się one najczęściej w jednym z dwóch miejsc: na należącym do najnowocześniejszych w Europie torze w Bednarach pod Poznaniem lub na torze Linthe w Niemczech, należącym do ADAC.  

Ekspert Flotowy - weź udział w 3 edycji

Ruszyła kolejna edycja największego edukacyjnego projektu w Polsce skierowanego do fleet managerów.

Zachęcamy do zapisów

Pakietem w rywali

Rozmowa z Danielem Trzaskowskim, Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing.

Wywiad ukazał się na portalu Samar.pl

Czytaj dalej...

Audi Perfect Lease

Segment A – mniej popularny we flotach

We flotach samochodowych najmniejsze auta stanowią nieliczną grupę, mimo niskich kosztów bieżącej eksploatacji i umiarkowanej ceny wyjściowej. Dla stosunkowo niewielkiej grupy firm, które decydują się na mini auta, niewątpliwie kluczowa jest cena zakupu.

10 najlepszych menadżerów CFM

Home&Market opublikował zestawienie 10 najlepszych menadżerów CFM. Wśród nich znalazł się reprezentant Volkswagen Leasing, dyrektor sprzedaży flotowej – Daniel Trzaskowski.

Kalkulacje zużycia paliwa we flotach pojazdów

Udział benzyny czy oleju napędowego w całkowitych wydatkach na flotę może stanowić nawet około 20 procent, warto więc zadbać o jak najniższe zużycie paliwa w firmowym parku pojazdów. 

Audi Perfect Lease, czyli leasing w nowej odsłonie

Dzięki Audi Perfect Lease samochody Audi są dostępne w niskich miesięcznych ratach leasingowych, a co 3 lata każdy biznesowy nabywca może zmienić dotychczas używane auto
na nowy model.

Mierzymy wysoko


W Volkswagen Leasing dużo się dzieje. Nasza firma w ostatnim czasie bardzo mocno przyspieszyła, szczególnie w obszarze CFM, co widać po miejscach, które zajmujemy w rankingach.
A to zdecydowanie nie jest granica naszych możliwości – komentuje Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży flotowej.

O co należy zadbać wynajmując auto w leasingu?

O wyeliminowanie wszelkich ryzyk i zagrożeń związanych z wynajmem długoterminowym pojazdu warto zadbać już na etapie negocjowania z dostawcą warunków i treści umowy.  

Czytaj dalej...

Wymiana opon kwestią bezpieczeństwa

Ze względów bezpieczeństwa zarówno menedżerowie flot, jak i prywatni użytkownicy aut powinni dbać o wymianę ogumienia. Warto zwrócić uwagę na jakość opon, a nie wyłącznie na ich cenę. I nie oznacza to, że należy kupować najdroższe opony, ale takie, które są sprawdzone na polskim rynku, ocenione w różnych testach i – najlepiej – markowe.

Czytaj dalej

 

Nastawienie na spełnianie potrzeb klientów

„Najważniejsze jest nastawienie na spełnianie potrzeb klientów. Istotna jest też umiejętność przewidywania – warto starać się być zawsze o dwa kroki przed konkurencją” – mówi w wywiadzie z auto.forbes Frank Oborny, dyrektor zarządzający Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce.

Konferencja VW Leasing dla sprzedawców flotowych

"Razem w drodze do sukcesu" to tytuł, pod którym spółka Volkswagen Leasing zorganizowała konferencję dla sprzedawców flotowych sieci dealerskiej Grupy Volkswagen. Spotkanie odbyło się 3 października w Ossie. W spotkaniu wzięło udział 70 przedstawicieli salonów dealerskich oraz reprezentanci flotowi marek: Volkswagen, ŠKODA, Audi i SEAT. Uczestnicy spotkania poznali plany rozwoju Volkswagen Leasing w Polsce, a podczas sesji warsztatowej mogli wskazać, które obszary współpracy działają efektywnie, a które należy udoskonalić.

 

Oto Ekspert Flotowy 2014!

Udało się wyłonić zwycięzcę II edycji projektu Ekspert Flotowy. W tym roku bezkonkurencyjny okazał się Sebastian Pszczoła z firmy Getin Noble Bank. Volkswagen Leasing przyznał również wyróżnienie dla najlepszego Eksperta Finansowego w zakresie zarządzania flotą. Statuetkę otrzymała Karolina Trzęsicka-Cyman z firmy Marcopol Fabryka Śrub.

Jazda w stylu eco

Jak jeździć, by nie zajeździć? Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że styl i technika jazdy mają ogromny wpływ na zużycie paliwa. Od kilku lat coraz większą grupę entuzjastów zyskuje eco driving – sposób na ograniczenie kosztów, związanych z użytkowaniem samochodów.

Czytaj dalej...

 

VW Leasing wspiera młode talenty

Volkswagen Leasing jest Partnerem Głównym drugiej serii wyścigów Volkswagen Castrol Cup oraz Partnerem cyklu towarzyszącego rajdom: Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe. Od 2013 do 2015 roku ponad 20 zawodników z ośmiu krajów ściga się w szybkich Volkswagenach Golf GTI o potężnej mocy.

 

Prestiż i komfort w zasięgu ręki – nowy Audi Leasing

Nowy Audi Leasing to oferta przygotowana specjalnie dla klientów Audi. Jest to kolejny krok w stronę uproszczenia zasad finansowania zakupu aut.  Możliwość wymiany auta na nowe co 3 lata i niski wkład początkowy powodują, że samochody marki Audi stają się dostępne przede wszystkim pod względem ekonomicznym.

Czytaj dalej…

 

Twój przewodnik o TCO: Ubezpieczenie

Może się wydawać, że ceny za polisy są stałe i niewiele da się z nimi zrobić. A jednak… Na co należy zwracać uwagę, by nie przepłacać za polisy komunikacyjne w firmie?

 

Pakiety serwisowe VW Leasing zdobywają rynek

Komfort związany z korzystaniem z samochodu w dobrym stanie technicznym i z gwarancją na kilka lat jest kluczowy dla użytkowników aut. Volkswagen Leasing z myślą o wygodzie klientów kupujących samochody Grupy Volkswagen już dwa lata temu wprowadził do oferty pakiety serwisowe.

Czytaj dalej...