Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

Pakietem w rywali

Rozmowa z Danielem Trzaskowskim, Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing.

Wywiad ukazał się na portalu Samar.pl

Czytaj dalej...

Audi Perfect Lease

Segment A – mniej popularny we flotach

We flotach samochodowych najmniejsze auta stanowią nieliczną grupę, mimo niskich kosztów bieżącej eksploatacji i umiarkowanej ceny wyjściowej. Dla stosunkowo niewielkiej grupy firm, które decydują się na mini auta, niewątpliwie kluczowa jest cena zakupu.

10 najlepszych menadżerów CFM

Home&Market opublikował zestawienie 10 najlepszych menadżerów CFM. Wśród nich znalazł się reprezentant Volkswagen Leasing, dyrektor sprzedaży flotowej – Daniel Trzaskowski.

Kalkulacje zużycia paliwa we flotach pojazdów

Udział benzyny czy oleju napędowego w całkowitych wydatkach na flotę może stanowić nawet około 20 procent, warto więc zadbać o jak najniższe zużycie paliwa w firmowym parku pojazdów. 

Audi Perfect Lease, czyli leasing w nowej odsłonie

Dzięki Audi Perfect Lease samochody Audi są dostępne w niskich miesięcznych ratach leasingowych, a co 3 lata każdy biznesowy nabywca może zmienić dotychczas używane auto
na nowy model.

Mierzymy wysoko


W Volkswagen Leasing dużo się dzieje. Nasza firma w ostatnim czasie bardzo mocno przyspieszyła, szczególnie w obszarze CFM, co widać po miejscach, które zajmujemy w rankingach.
A to zdecydowanie nie jest granica naszych możliwości – komentuje Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży flotowej.

O co należy zadbać wynajmując auto w leasingu?

O wyeliminowanie wszelkich ryzyk i zagrożeń związanych z wynajmem długoterminowym pojazdu warto zadbać już na etapie negocjowania z dostawcą warunków i treści umowy.  

Czytaj dalej...

Wymiana opon kwestią bezpieczeństwa

Ze względów bezpieczeństwa zarówno menedżerowie flot, jak i prywatni użytkownicy aut powinni dbać o wymianę ogumienia. Warto zwrócić uwagę na jakość opon, a nie wyłącznie na ich cenę. I nie oznacza to, że należy kupować najdroższe opony, ale takie, które są sprawdzone na polskim rynku, ocenione w różnych testach i – najlepiej – markowe.

Czytaj dalej

 

Nastawienie na spełnianie potrzeb klientów

„Najważniejsze jest nastawienie na spełnianie potrzeb klientów. Istotna jest też umiejętność przewidywania – warto starać się być zawsze o dwa kroki przed konkurencją” – mówi w wywiadzie z auto.forbes Frank Oborny, dyrektor zarządzający Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce.

Konferencja VW Leasing dla sprzedawców flotowych

"Razem w drodze do sukcesu" to tytuł, pod którym spółka Volkswagen Leasing zorganizowała konferencję dla sprzedawców flotowych sieci dealerskiej Grupy Volkswagen. Spotkanie odbyło się 3 października w Ossie. W spotkaniu wzięło udział 70 przedstawicieli salonów dealerskich oraz reprezentanci flotowi marek: Volkswagen, ŠKODA, Audi i SEAT. Uczestnicy spotkania poznali plany rozwoju Volkswagen Leasing w Polsce, a podczas sesji warsztatowej mogli wskazać, które obszary współpracy działają efektywnie, a które należy udoskonalić.

 

Oto Ekspert Flotowy 2014!

Udało się wyłonić zwycięzcę II edycji projektu Ekspert Flotowy. W tym roku bezkonkurencyjny okazał się Sebastian Pszczoła z firmy Getin Noble Bank. Volkswagen Leasing przyznał również wyróżnienie dla najlepszego Eksperta Finansowego w zakresie zarządzania flotą. Statuetkę otrzymała Karolina Trzęsicka-Cyman z firmy Marcopol Fabryka Śrub.

Jazda w stylu eco

Jak jeździć, by nie zajeździć? Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że styl i technika jazdy mają ogromny wpływ na zużycie paliwa. Od kilku lat coraz większą grupę entuzjastów zyskuje eco driving – sposób na ograniczenie kosztów, związanych z użytkowaniem samochodów.

Czytaj dalej...

 

VW Leasing wspiera młode talenty

Volkswagen Leasing jest Partnerem Głównym drugiej serii wyścigów Volkswagen Castrol Cup oraz Partnerem cyklu towarzyszącego rajdom: Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe. Od 2013 do 2015 roku ponad 20 zawodników z ośmiu krajów ściga się w szybkich Volkswagenach Golf GTI o potężnej mocy.

 

Prestiż i komfort w zasięgu ręki – nowy Audi Leasing

Nowy Audi Leasing to oferta przygotowana specjalnie dla klientów Audi. Jest to kolejny krok w stronę uproszczenia zasad finansowania zakupu aut.  Możliwość wymiany auta na nowe co 3 lata i niski wkład początkowy powodują, że samochody marki Audi stają się dostępne przede wszystkim pod względem ekonomicznym.

Czytaj dalej…

 

Twój przewodnik o TCO: Ubezpieczenie

Może się wydawać, że ceny za polisy są stałe i niewiele da się z nimi zrobić. A jednak… Na co należy zwracać uwagę, by nie przepłacać za polisy komunikacyjne w firmie?

 

Pakiety serwisowe VW Leasing zdobywają rynek

Komfort związany z korzystaniem z samochodu w dobrym stanie technicznym i z gwarancją na kilka lat jest kluczowy dla użytkowników aut. Volkswagen Leasing z myślą o wygodzie klientów kupujących samochody Grupy Volkswagen już dwa lata temu wprowadził do oferty pakiety serwisowe.

Czytaj dalej...