Witamy w Volkswagen Leasing

Stworzenie profesjonalnego parku samochodowego w firmie to wyzwanie.
Dlatego warto powierzyć to zadanie ekspertom. Nasze indywidualne rozwiązania finansowe oraz kompleksowe usługi zarządzania flotą oferujemy na europejskich rynkach od ponad 40 lat.


W oparciu o międzynarodowe doświadczenie zapewniamy Twoim samochodom firmowym mobilność i pomagamy redukować koszty ich użytkowania. Sprawdź nasze rozwiązania i przekaż swoją flotę w ręce specjalistów.

Nowe oblicze ubezpieczenia RTI w ofercie VWFS

W lipcu br. VWFS wprowadza rozszerzoną ofertę ubezpieczenia do wartości fakturowej samochodu, czyli RTI. Oferta powstała we współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym Cardif Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce. W nowej ofercie klienci otrzymują niespotykane na polskim rynku rozwiązanie, jakim jest sfinansowanie samochodu zastępczego na 35 dni. 

Mocna pozycja Volkswagen Financial Services na rynku leasingu w Polsce

Volkswagen Financial Services na polskim rynku flotowym działa pod nazwą spółki Volkswagen Leasing GmbH. Zajmujemy silną pozycję w branży leasingowej, utrzymując od 4 miesięcy pozycję lidera według rankingu CEPiK w rejestracjach nowych samochodów osobowych, gdzie dystans między nami a konkurencją wynosi ponad 40%. 

Mobilność to przyszłość

Wywiad z Knutem Krösche, dyrektorem ds. międzynarodowych flot, usług posprzedażnych i pojazdów używanych w Volkswagen Financial Services. 

Audi Perfect Lease z „Portfelem Roku Tygodnika Wprost”

Tygodnik Wprost co roku wyróżnia najlepsze firmy w branży finansowej. Ranking ma na celu promowanie najciekawszych i ukierunkowanych na oczekiwania klientów usług finansowych. W ten zamysł doskonale wpisuje się tegoroczny laureat – Audi Perfect Lease – czyli nowoczesny leasing z wysoką wartością rezydualną, dedykowany dla nabywców samochodów marki Audi.  

Warto wiedzieć więcej o nowoczesnym finansowaniu – zapraszamy na film

W maju br. roku zostało zakończone wspólne przedsięwzięcie edukacyjne Volkswagen Financial Services i portalu Money.pl. Projekt trwał 4 miesiące, a z materiałami na dedykowanej podstronie Money.pl zapoznało się 200 tys. unikalnych użytkowników.