International Fleet Management

Kompleksowe usługi finansowania i zarządzania flotą Twojej firmy w całej Europie.

Dzięki ścisłej współpracy z europejskimi oddziałami operacyjnymi Volkswagen Leasing zapewnimy kompleksowe usługi finansowania i zarządzania flotą również zagranicznym oddziałom Twojej firmy.

Volkswagen Leasing finansuje floty w ponad 20 krajach. Specyfika międzynarodowego parku samochodowego wymaga indywidualnego podejścia. Z jednej strony należy wykazać się doskonałą znajomością specyfiki poszczególnych europejskich rynków, z drugiej zaś globalnym spojrzeniem na zarządzanie flotą rozproszoną po całej Europie. Rozwiązanie International Fleet Management przeznaczone jest właśnie dla firm prowadzących działalność także poza polskimi granicami.

Międzynarodowi doradcy International Fleet Management wesprą Cię swoim doświadczeniem i przygotują efektywne rozwiązania finansowania parku samochodowego we wszystkich europejskich oddziałach Twojej firmy. Nasi eksperci doradzą w sprawach związanych z zarządzaniem międzynarodową flotą w Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Dostarczą Ci informacje zapewniające optymalne rozwiązania dla Twojej floty samochodowej.

 

Mapa obecności Volkswagen Financial Services w Europie


Comprehensive fleet financing and management services for your Company across Europe.

By working closely with Volkswagen Leasing’s operational departments across Europe, we can provide comprehensive fleet financing and management services also to your Company’s foreign branches.

Volkswagen Leasing offers fleet financing in more than 20 countries. Due to its nature, an international car park requires a tailored approach. It needs to combine a thorough understanding of the peculiarities of each European market with a global perspective on managing a fleet that is dispersed all over Europe. International Fleet Management is a solution dedicated to companies operating both in Poland and abroad.

Our International Fleet Management consultants will support you with their expertise to design effective car park financing solutions for all of your Company’s European branches. Our experts will advise you on matters related to international fleet management both in the European Union and beyond. They will provide you with the right information to ensure an optimal solution for your car fleet.


Adresy spółek

  • Belgien s.a. D´leteren Lease n.v.
    Leuvensesteenweg 679
    3071 Kortenberg
    David Gulunay
    david.gulunay@vdfin.be
    Phone: +32 2 754 03 31
    Sebastien Ubeda
    sebastien.ubeda@vdfin.be

  • France Volkswagen Group Fleet Solutions
    Bâtiment Ellipse - 15 avenue de la Demi-Lune
    CS 30001 Roissy-en-France 95735 ROISSY Charles De Gaulle Cedex
    Sébastien Laneuze
    S.Laneuze@fr.vwfsag.de
    Phone: +33 1 34 07 37 11
    Cynthia van den Heede
    C.VanDenHeede@fr.vwfsag.de
    Phone: +33 1 34 07 37 74

  • Great Britain Volkswagen Financial Services (UK) Ltd.
    One Delaware Drive/Tongwell
    MK15 8HG Milton Keynes MK
    Sandra Pittard
    sandra.pittard@vwfs.co.uk
    Phone: +44 789 906 3723
    Jade Carter
    jade.carter@vwfs.co.uk
    Phone: +44 330 100 8908

  • Italy Volkswagen Leasing GmbH Italy
    Via C. I. Petitti, 15
    20149 Milano
    Stefano Salvioni
    Stefano.Salvioni@vwfs.com
    Phone: +39 02 33 02 78 31
    Cristina Ferrario
    Cristina.Ferrario@vwfs.com
    Phone: +39 02 33 02 73 55

  • Netherlands Volkswagen Bank / Volkswagen Leasing
    Terminalweg 20, Postbus 1119
    3800 BC AMERSFOORT
    Marcel van der Vos
    mvos@vwpfs.nl
    Phone: +31 33 47 91 868
    Aart van de Poppe
    apoppe@vwpfs.nl
    Phone: +31 33 45 49 206

  • Austria Porsche Bank AG
    Vogelweiderstr 75
    5020 Salzburg
    Semir Mulaosmanovic
    semir.mulaosmanovic@porschebank.at
    Phone: +43 662 4683 2649
    Peter Krallinger
    peter.krallinger@porschebank.at
    Phone: +43 662 4683 3352

  • Portugal Volkswagen Bank Portugal
    Alfrapark, Edificio G, 1ºandar
    Estrada de Alfragide, 67
    2614 519 Amadora
    Margarida Trindade
    margarida.trindade@vwfs.com
    Phone: +351 21 03 20 167
    Nelson F. Lopes
    nelson.lopes@vwfs.com
    Phone: +351 210 320 223

  • Russia VW Bank GmbH / VW Group Finanz
    Obrucheva str. 30/1, building 1, 10 floor
    107045 Moscow, Russia
    Aminat Dzhabrailova
    aminat.dzhabrailova@vwfs.com
    Phone: +7 495 775 75 57 1122
    Natalia Kosyreva
    Natalia.Kosyreva@vwfsag.com
    Phone: +7 495 775 75 57 1850

  • Sweden Svenska Volkswagen Finans AB
    Hantverksvägen 9
    SE-15188 Södertälje
    Martina Jonsson
    martina.jonsson@vwfs.se
    Phone: +46 85 53 86 930
    Hannes Fagerman
    hannes.fagerman@vwfs.se
    Phone: +46 08 553 869 78

  • Switzerland AMAG Leasing AG
    Täffernstraße 5
    5405 Dättwil
    Andreas Gehricke
    andreas.gehricke@amag.ch
    Phone:+41 (0) 56 484 75 95
    Rufat Arifi
    rufat.arifi@amag.ch
    Phone: +41 56 484 76 72

  • Slowakia Volkswagen Financné Sluzby s.r.o.
    Vajnorska 98
    83104 Bratislava 3
    Martin Valach
    martin.valach@vwfs.sk
    Phone: +421 2 6964 4352
    Martina Blatnicka
    martina.blatnicka@vwfs.sk
    Phone: +421 2 492 92 396"

  • Spain Volkswagen Finance S.A. Spain
    Avda. Bruselas, 34 / Arroyo de la Vega
    28108 Alcobendas (Madrid)
    Bianca Moraru
    Bianca-Elena.Moraru@vwfs.com
    Phone: +34 93 260 85 23
    Carlos Moreno Diez
    Carlos.Moreno@vwfs.com
    Phone: +34 60 909 82 23"

  • Czech Republic SkoFin Fleet Services a.s.
    Pekarska 6
    155 00 Praha 5 - Stodulky
    Katerina Vachova
    Vachova.Katerina@vwfs.cz
    Phone: +42 0 224 992 573
    Monika Schmidtova
    Schmidtova.Monika@vwfs.cz
    Phone: +42 224 992 562

Potrzebujesz pomocy?