Leasing konsumencki

Regularnie zmieniaj samochód na nowy

Leasing konsumencki zapewnia znacznie niższe miesięczne raty leasingu w porównaniu do kredytu i umożliwia regularną zmianę samochodu na nowy. Oferta skierowana dotychczas wyłącznie do firm, jest już dostępna dla każdego.

Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Krok 1. Wybierz model Audi

Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych to rozwiązanie, które sprawia, że nie musisz myśleć o cenie samochodu ani o utracie jego wartości. Ważne jest, abyś dopasował wysokość miesięcznych rat do swoich potrzeb. Nie musisz posiadać żadnych środków, gdyż oferta dostępna jest także bez wkładu własnego.

Krok 2. Dowolnie skonfiguruj samochód

Podkreśl osobowość konfigurując Audi według indywidualnych potrzeb. Koszty dodatkowego wyposażenia w nieznacznym stopniu wpłyną na wysokość Twojej miesięcznej raty.

Krok 3. Dobierz indywidulane finansowanie

Konfiguruj miesięczną ratę, dopasowując opłatę wstępną, roczny przebieg oraz planowaną długość użytkowania samochodu do swoich potrzeb. Bez względu na wybrane parametry, gwarantujemy że Twoja miesięczna rata będzie niższa niż w ofercie kredytowej.

Krok 4. Swobodnie używaj swoje Audi

Nie musisz martwić się kosztami związanymi z serwisowaniem samochodu lub ewentualnymi naprawami, gdyż w ofercie AudiPerfect Lease bezpłatnie otrzymujesz pakiet pogwarancyjny Audi Extensive oraz Pakiet przeglądów serwisowych Audi.

Krok 5. Nie martw się odsprzedażą samochodu

Nie martw się odsprzedażą samochodu. Audi Perfect Lease sprawia, że nie musisz martwic się odsprzedażą auta po kilku latach. Płacisz niewielkie miesięczne raty za jego użytkowanie, a po wybranym przez Ciebie okresie zwracasz samochód dealerowi.

Krok 6. Regularnie wymieniaj samochód na nowy

Dzięki ofercie Audi Perfect Lease, możesz zawsze jeździć nowym Audi. Po zakończeniu umowy, zwracasz samochód i możesz skonfigurować nowe Audi, by nadal cieszyć się komfortem użytkowania przy niskich miesięcznych ratach.


Kalkulator leasingu samochodowego

Teraz zakup nowego auta jest bliżej, niż myślisz! Wybierz markę samochodu, którym chciałbyś jeździć i oblicz wysokość miesięcznej raty za wymarzone auto.Potrzebujesz pomocy?