korzyści dla klienta baner

Korzyści dla klienta

Korzyści dla Twojego biznesu

Nasze rozwiązania finansowe to nie tylko możliwość finansowania zakupu nowych samochodów do Twojej firmy, ale też szereg wymiernych korzyści finansowych i podatkowych dla Twojego biznesu.

 NASZE ZALETY  TWOJE KORZYŚCI
Jesteśmy finansowym ramieniem koncernu Volkswagen AG, zapewniając kompleksową obsługę: gamę pojazdów wraz z ich finansowaniem w ramach jednej oferty. Tworząc firmową flotę masz do wyboru samochody marek: Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT i Porsche jednocześnie z ofertą ich finansowania.
Współpracujemy z autoryzowaną siecią dealerską, serwisami i importerem marek koncernowych. Sprawnie realizujemy umowy w drodze wspólnie wypracowanych procesów. Zyskujesz komfort serwisowania pojazdów w Autoryzowanych Stacjach Obsługi przy wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Masz gwarancję użytkowania bezpiecznej floty serwisowanej zgodnie z zaleceniami producenta.
Marki samochodów, które finansujemy charakteryzują się rynkową wartością rezydualną w momencie wykupu. Rynkowa wartość rezydualna pojazdu oznacza dla Ciebie niską miesięczną ratę finansową. Ryzyko utraty wartości rezydualnej ponosimy my.
Gwarantujemy stałą miesięczną ratę przez cały okres trwania umowy, również w zakresie ubezpieczenia. Nie musisz obawiać się niespodziewanych rekalkulacji, a kontrakt możemy zmienić wyłącznie na Twoje życzenie.
Do każdej oferowanej usługi naszym Klientom dedykujemy indywidualnych doradców. Otrzymujesz doradztwo w zakresie polityki flotowej bez ponoszenia kosztów.
Z naszych usług korzystają międzynarodowe korporacje oraz firmy z sektora MŚP. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Na temat świadczonych przez nas usług uzyskasz rzetelne referencje.
Współpracujemy z oddziałami VWFS w ponad 20 krajach Europy. Korzystasz z know-how dojrzałych rynków zachodnich i najlepszych praktyk sprawdzonych w branży leasingowej.

Potrzebujesz pomocy?