Korzyści dla klienta

Korzyści dla Twojego biznesu

Nasze rozwiązania finansowe to nie tylko możliwość finansowania zakupu nowych samochodów do Twojej firmy, ale też szereg wymiernych korzyści finansowych i podatkowych dla Twojego biznesu.

NASZE ZALETY TWOJE KORZYŚCI
Jesteśmy finansowym ramieniem koncernu Volkswagen AG, zapewniając kompleksową obsługę: gamę pojazdów wraz z ich finansowaniem w ramach jednej oferty. Tworząc firmową flotę masz do wyboru samochody marek: Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT i Porsche jednocześnie z ofertą ich finansowania.
Współpracujemy z autoryzowaną siecią dealerską, serwisami i importerem marek koncernowych. Sprawnie realizujemy umowy w drodze wspólnie wypracowanych procesów. Zyskujesz komfort serwisowania pojazdów w Autoryzowanych Stacjach Obsługi przy wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Masz gwarancję użytkowania bezpiecznej floty serwisowanej zgodnie z zaleceniami producenta.
Marki samochodów, które finansujemy charakteryzują się rynkową wartością rezydualną w momencie wykupu. Rynkowa wartość rezydualna pojazdu oznacza dla Ciebie niską miesięczną ratę finansową. Ryzyko utraty wartości rezydualnej ponosimy my.
Gwarantujemy stałą miesięczną ratę przez cały okres trwania umowy, również w zakresie ubezpieczenia. Nie musisz obawiać się niespodziewanych rekalkulacji, a kontrakt możemy zmienić wyłącznie na Twoje życzenie.
Do każdej oferowanej usługi naszym Klientom dedykujemy indywidualnych doradców. Otrzymujesz doradztwo w zakresie polityki flotowej bez ponoszenia kosztów.
Z naszych usług korzystają międzynarodowe korporacje oraz firmy z sektora MŚP. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Na temat świadczonych przez nas usług uzyskasz rzetelne referencje.
Współpracujemy z oddziałami Volkswagen Leasing w ponad 20 krajach Europy. Korzystasz z know-how dojrzałych rynków zachodnich i najlepszych praktyk sprawdzonych w branży leasingowej.

Potrzebujesz pomocy?