Volkswagen Leasing w Europie

Profesjonalne usługi finansowania

Volkswagen Leasing oferuje profesjonalne usługi finansowania oraz zarządzania firmową flotą pojazdów w ponad dwudziestu pięciu europejskich krajach. Współpracując z najlepszymi finansowymi ekspertami, firma Volkswagen Leasing stworzyła unikalne i indywidualne narzędzia finansowania firmowego parku samochodowego. Dzięki nim z pioniera kreującego rozwiązania finansowe i logistyczne dla floty na początku lat 60. XX wieku przekształciła się w europejskiego lidera leasingującego obecnie ponad 1,2 mln aut na całym świecie.

Opinię doskonałego partnera biznesowego zawdzięczamy przede wszystkim długoletniemu międzynarodowemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszych ekspertów. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualne rozwiązania finansowe oraz usługi zarządzania flotą. Stale współpracujemy z klientami, udoskonalamy ofertę i pomagamy zmniejszać wydatki flotowe. Naszym celem jest długofalowa współpraca, satysfakcja klienta i stworzenie usługi jak najlepiej dostosowanej do jego potrzeb.

 

Mapa obecności Volkswagen Financial Services w Europie


Adresy spółek

  • Belgien s.a. D´leteren Lease n.v.
    Leuvensesteenweg 679
    3071 Kortenberg
    David Gulunay
    david.gulunay@vdfin.be
    Phone: +32 2 754 03 31
    Sebastien Ubeda
    sebastien.ubeda@vdfin.be

  • France Volkswagen Group Fleet Solutions
    Bâtiment Ellipse - 15 avenue de la Demi-Lune
    CS 30001 Roissy-en-France 95735 ROISSY Charles De Gaulle Cedex
    Sébastien Laneuze
    S.Laneuze@fr.vwfsag.de
    Phone: +33 1 34 07 37 11
    Cynthia van den Heede
    C.VanDenHeede@fr.vwfsag.de
    Phone: +33 1 34 07 37 74

  • Great Britain Volkswagen Financial Services (UK) Ltd.
    One Delaware Drive/Tongwell
    MK15 8HG Milton Keynes MK
    Sandra Pittard
    sandra.pittard@vwfs.co.uk
    Phone: +44 789 906 3723
    Jade Carter
    jade.carter@vwfs.co.uk
    Phone: +44 330 100 8908

  • Italy Volkswagen Leasing GmbH Italy
    Via C. I. Petitti, 15
    20149 Milano
    Stefano Salvioni
    Stefano.Salvioni@vwfs.com
    Phone: +39 02 33 02 78 31
    Cristina Ferrario
    Cristina.Ferrario@vwfs.com
    Phone: +39 02 33 02 73 55

  • Netherlands Volkswagen Bank / Volkswagen Leasing
    Terminalweg 20, Postbus 1119
    3800 BC AMERSFOORT
    Marcel van der Vos
    mvos@vwpfs.nl
    Phone: +31 33 47 91 868
    Aart van de Poppe
    apoppe@vwpfs.nl
    Phone: +31 33 45 49 206

  • Austria Porsche Bank AG
    Vogelweiderstr 75
    5020 Salzburg
    Semir Mulaosmanovic
    semir.mulaosmanovic@porschebank.at
    Phone: +43 662 4683 2649
    Peter Krallinger
    peter.krallinger@porschebank.at
    Phone: +43 662 4683 3352

  • Portugal Volkswagen Bank Portugal
    Alfrapark, Edificio G, 1ºandar
    Estrada de Alfragide, 67
    2614 519 Amadora
    Margarida Trindade
    margarida.trindade@vwfs.com
    Phone: +351 21 03 20 167
    Nelson F. Lopes
    nelson.lopes@vwfs.com
    Phone: +351 210 320 223

  • Russia VW Bank GmbH / VW Group Finanz
    Obrucheva str. 30/1, building 1, 10 floor
    107045 Moscow, Russia
    Aminat Dzhabrailova
    aminat.dzhabrailova@vwfs.com
    Phone: +7 495 775 75 57 1122
    Natalia Kosyreva
    Natalia.Kosyreva@vwfsag.com
    Phone: +7 495 775 75 57 1850

  • Sweden Svenska Volkswagen Finans AB
    Hantverksvägen 9
    SE-15188 Södertälje
    Martina Jonsson
    martina.jonsson@vwfs.se
    Phone: +46 85 53 86 930
    Hannes Fagerman
    hannes.fagerman@vwfs.se
    Phone: +46 08 553 869 78

  • Switzerland AMAG Leasing AG
    Täffernstraße 5
    5405 Dättwil
    Andreas Gehricke
    andreas.gehricke@amag.ch
    Phone:+41 (0) 56 484 75 95
    Rufat Arifi
    rufat.arifi@amag.ch
    Phone: +41 56 484 76 72

  • Slowakia Volkswagen Financné Sluzby s.r.o.
    Vajnorska 98
    83104 Bratislava 3
    Martin Valach
    martin.valach@vwfs.sk
    Phone: +421 2 6964 4352
    Martina Blatnicka
    martina.blatnicka@vwfs.sk
    Phone: +421 2 492 92 396"

  • Spain Volkswagen Finance S.A. Spain
    Avda. Bruselas, 34 / Arroyo de la Vega
    28108 Alcobendas (Madrid)
    Bianca Moraru
    Bianca-Elena.Moraru@vwfs.com
    Phone: +34 93 260 85 23
    Carlos Moreno Diez
    Carlos.Moreno@vwfs.com
    Phone: +34 60 909 82 23"

  • Czech Republic SkoFin Fleet Services a.s.
    Pekarska 6
    155 00 Praha 5 - Stodulky
    Katerina Vachova
    Vachova.Katerina@vwfs.cz
    Phone: +42 0 224 992 573
    Monika Schmidtova
    Schmidtova.Monika@vwfs.cz
    Phone: +42 224 992 562

Potrzebujesz pomocy?