Volkswagen Leasing w Europie

Profesjonalne usługi finansowania

Volkswagen Leasing oferuje profesjonalne usługi finansowania oraz zarządzania firmową flotą pojazdów w ponad dwudziestu pięciu europejskich krajach. Współpracując z najlepszymi finansowymi ekspertami, firma Volkswagen Leasing stworzyła unikalne i indywidualne narzędzia finansowania firmowego parku samochodowego. Dzięki nim z pioniera kreującego rozwiązania finansowe i logistyczne dla floty na początku lat 60. XX wieku przekształciła się w europejskiego lidera leasingującego obecnie ponad 1,2 mln aut na całym świecie.

Opinię doskonałego partnera biznesowego zawdzięczamy przede wszystkim długoletniemu międzynarodowemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszych ekspertów. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualne rozwiązania finansowe oraz usługi zarządzania flotą. Stale współpracujemy z klientami, udoskonalamy ofertę i pomagamy zmniejszać wydatki flotowe. Naszym celem jest długofalowa współpraca, satysfakcja klienta i stworzenie usługi jak najlepiej dostosowanej do jego potrzeb.

 

Mapa obecności Volkswagen Financial Services w Europie


Adresy spółek

  • Belgien s.a. D´leteren Lease n.v.
    Leuvensesteenweg 679
    3071 Kortenberg
    Nicolas Clarebots
    nicolas.clarebots@vdfin.be
    Phone: +32 2 756 88 21

  • France Volkswagen Group Fleet Solutions
    Bâtiment Ellipse - 15 avenue de la Demi-Lune
    CS 30001 Roissy-en-France 95735 ROISSY Charles De Gaulle Cedex
    Sébastien Laneuze
    tenders@fr.vwfsag.de
    Phone: +33 1 34 07 37 11

  • Great Britain Volkswagen Financial Services (UK) Ltd.
    One Delaware Drive/Tongwell
    MK15 8HG Milton Keynes MK
    Sandra Pittard
    sandra.pittard@vwfs.co.uk
    Phone: +44 7899 063723

  • Italy Volkswagen Leasing GmbH Italy
    Via C. I. Petitti, 15
    20149 Milano
    Gianluigi Gabrielli
    Gianluigi.gabrielli@vwfs.com
    Phone: +39 335 129 0213

  • Netherlands Volkswagen Bank / Volkswagen Leasing
    Terminalweg 20, Postbus 1119
    3800 BC AMERSFOORT
    Aart van de Poppe
    apoppe@vwpfs.nl
    Phone: +31 33 454 92 06

  • Austria Porsche Bank AG
    Vogelweiderstr 75
    5020 Salzburg
    Steffen Gersch
    steffen.gersch@porschebank.at
    Phone: +43 662 46832131

  • Poland Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
    Rondo ONZ 1
    00-124 Warszawa
    Pawel Grabkowski
    p.grabkowski@pl.vwfsag.de
    Phone: +48 22 538 77 00

  • Portugal Volkswagen Bank Portugal
    Alfrapark, Edificio G, 1ºandar
    Estrada de Alfragide, 67
    2614 519 Amadora
    Miguel Ribeiro
    miguel.ribeiro@vwfs.com
    Phone: +351 210 320 100

  • Russia VW Bank GmbH / VW Group Finanz
    Obrucheva str. 30/1, building 1, 10 floor
    107045 Moscow, Russia

  • Sweden Svenska Volkswagen Finans AB
    Hantverksvägen 9
    SE-15188 Södertälje
    Martina Jonsson
    Martina.jonsson@vwfs.se
    Phone: + 46 8 553 869 30

  • Switzerland AMAG Leasing AG
    Täffernstraße 5
    5405 Dättwil
    Andreas Gehricke
    andreas.gehricke@amag.ch
    Phone:+41 (0) 56 484 75 95

  • Slowakia Volkswagen Financné Sluzby s.r.o.
    Vajnorska 98
    83104 Bratislava 3
    Martina Blatnická
    martina.blatnicka@vwfs.sk
    Phone: +421 2 492 92 396

  • Spain Volkswagen Finance S.A. Spain
    Avda. Bruselas, 34 / Arroyo de la Vega
    28108 Alcobendas (Madrid)
    Carlos Moreno Diez
    carlos.moreno@vwfs.com
    Phone: +34 609 098 223

  • Czech Republic SkoFin Fleet Services a.s.
    Pekarska 6
    155 00 Praha 5 - Stodulky
    Mariana Hamrova
    Hamrova.Mariana@skofin.cz
    Phone: +420 2240 992 108

Potrzebujesz pomocy?