Zwrot pojazdu dla klientów leasingowych

Formularz do zgłaszania zwrotów dla klientów leasingowych

Drogi Kliencie, skorzystaj z możliwości umówienia się na zwrot pojazdu po zakończeniu umowy leasingowej za pośrednictwem poniższego formularza online.

Pola oznaczone (*) gwiazdką są obowiązkowe.

W celu zagwarantowania Państwu najwyższej jakości procesu obsługi zwrotu pojazdu, jako miejsce zwrotu prosimy wybrać dealera, u którego zakupiony był pojazd. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jest to możliwe, prosimy o wybranie z listy innego, preferowanego dealera.

Dane do kontaktu

Osoba wprowadzająca dane oświadcza, że wszelkie wprowadzone za pośrednictwem przedmiotowego Formularza dane dotyczą jej jako Klienta lub jako osoby upoważnionej do działania w imieniu Klienta oraz, że wprowadzane dane są rzetelne, aktualne, zgodne z prawdą na dzień ich wprowadzenia. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, że wprowadzenia nieprawidłowych danych, jak również posłużenia się danymi należącymi do osoby, obarczone są konsekwencjami, w tym wynikającymi z przepisów prawa karnego.

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, jest administratorem danych osobowych podanych w formularzu. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: umówienia zwrotu pojazdu po zakończeniu umowy leasingu, badania jakości obsługi klientów, celach wewnętrznych administratora oraz archiwalnych. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce lub podmiotom świadczącym usługi serwisowe. Osoba podająca dane ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: IOD_VWL@vwfs.com lub pisemnie na adres administratora.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych można uzyskać na stronie przetwarzanie danych osobowych.

Potrzebujesz pomocy?